Katılımcı Üniversiteler

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Doç. Dr. Erdat Çataloğlu cataloglu_e [ at ] ibu.edu.tr 0 374 254 10 00 / 1800
Adıyaman Üniversitesi Doç. Dr. Mustafa Topraksu mtopraksu [ at ] adiyaman.edu.tr 0.538.312.4649
Adnan Menderes Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Selim Sekin ssekkin [at] adu.edu.tr 0 256 247 03 40
Anadolu Üniversitesi Prof. Dr. Nazmi Ulutak nulutak [at] anadolu.edu.tr 0 222 335 17 79
Ankara Üniversitesi Prof. Dr. Doğan Atılgan atilgan [at] ankara.edu.tr 0 312 223 57 61
Atatürk Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Coşkun Polat polatc [at] atauni.edu.tr 0 442 231 36 17
Atılım Üniversitesi Prof. Dr.Ali Yazıcı aliyazici [at] atilim.edu.tr 0 312 586 7386
Balıkesir Üniversitesi Prof. Dr. Gülendam Tümen gtumen [at] balikesir.edu.tr 0 266 612 14 11
Bartın Üniversitesi Yrd. Doc. Dr. Alper Aytekin alperaytekin [at] hotmail.com 0 378 223 5388
Başkent Üniversitesi Öğr. Gör. Orçun Madran omadran [at] baskent.edu.tr 0 312 234 10 10 / 1076
Bingöl Üniversitesi Prof. Dr. Sait Celik scelik [at] bingol.edu.tr 0.426 213 25 50 / 1159
Boğaziçi Üniversitesi Prof. Dr. Hamdi Erkunt erkunt [at] boun.edu.tr 0 212 359 45 58
Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. İhsan Toroğlu toroglu [at] karaelmas.edu.tr 0 372 252 40 10 / 1161
Prof.Dr.Mustafa Sözen spalaxtr [at] hotmail.com 0 535 733 7654
Cumhuriyet Üniversitesi Yrd. Doç.Dr. Oğuz Kaynar okaynar [at] cumhuriyet.edu.tr 0 346 219 1010 / 1690
Çankaya Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Yüceer uyuceer [at] cankaya.edu.tr 0 312 284 45 00
Çukurova Üniversitesi Prof. Dr. Seyhan Tükel stukel [at] cu.edu.tr 0.322.3386425
Dicle Üniversitesi Prof. Dr. Necmettin Pirinççioğlu pirincn [at] dicle.edu.tr 0 412 248 85 50 / 3055
Doğu Akdeniz Üniversitesi Doç. Dr. Mustafa Uyguroğlu mustafa.uyguroglu [at] emu.edu.tr 0 392 630 13 25
Dumlupınar Üniversitesi Prof. Dr. Ali Sarıkoyuncu sarikoyuncu [at] dumlupinar.edu.tr 0 274 265 20 02
Düzce Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa Kepez mustafakepez [at] duzce.edu.tr 0 380 542 11 06
Ege Üniversitesi Dr. M. Murat İnceoğlu mustafa.inceoglu [at] ege.edu.tr 0 232 388 10 32
Erciyes Üniversitesi Prof. Dr. Şenol Kartal kartal [at] erciyes.edu.tr 0 352 437 49 01 / 33159
Fatih Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Halil Zaim halilzaim [at] fatih.edu.tr 0 212 866 33 33
Fırat Üniversitesi Prof.Dr Bülent ŞEN bsen[at] firat.edu.tr 0.424.2333555
Gazi Üniversitesi Prof. Dr. Ömer Faruk Bay ömerbay [at] gazi.edu.tr 0 312 213 42 4
Gaziantep Üniversitesi Prof. Dr. Tuncay Ege t_ege [at] gantep.edu.tr 0 342 360 12 00 / 2200
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Prof. Dr. Mehmet Arslan tugberkarslan [at] gop.edu.tr 0 356 252 16 27
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Yrd. Doç.Dr. Mehmet Göktürk gokturk [at] gyte.edu.tr 0 262 653 84 92
Hacettepe Üniversitesi Doç. Dr. Süleyman Sadi Seferoğlu sadi [at] hacettepe.edu.tr 0 312 297 61 16
Harran Üniversitesi Prof. Dr. Mehmet Ali Çullu macullu [at] harran.edu.tr 0.414.3440072
İnönü Üniversitesi Prof. Dr. Hasan Küçükbay hkucukbay [at] inonu.edu.tr 0.4223411010
İstanbul Ticaret Üniversitesi Prof. Dr. Oğuz Uras rektorluk [at] iticu.edu.tr 0.216.5539422
İstanbul Üniversitesi Yrd.Doç.Dr.Kutluk Kağan Sumer

kutluk [at] istanbul.edu.tr

0 212 440 00 93
Kadir Has Üniversitesi Prof. Dr. Enar Tunç enar [at] khas.edu.tr 0.212.5336532
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniv. Prof. Dr. Cafer Mart cmart [at] ksu.edu.tr 0 344 223 74 05
Karabük Üniversitesi Baha Şen baha.sen [at] karabuk.edu.tr 0 370 433 82 01
Karadeniz Teknik Üniversitesi Yrd. Doç.Dr.Hasan Karal hasankaral [at] ktu.edu.tr 0 462 325 32 43
Kastamonu Üniversitesi Prof. Dr. Suleyman Taban staban [at] kastamonu.edu.tr 0 366 215 4968
Kırklareli Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Semiha Öztuna semihae [at] trakya.edu.tr
Yrd. Doç. Dr. Orhan Arkoç orhan.arkoc[at]kirklareli.edu.tr 0 288 214 87 77 / 130
Koç Üniversitesi Prof. Dr. Ömer Yedekçioğlu oyedekcioglu [at] ku.edu.tr 0 212 338 12 13
Marmara Üniversitesi Dr. Faruk Uçar fucar [at] marmara.edu.tr 0 216 348 21 95 /1121
Mersin Üniversitesi Doç. Dr. Ferruh Erdoğdu ferruherdogdu [at] mersin.edu.tr 0 324 361 00 20
Muğla Üniversitesi Prof. Dr. Tuğrul Yılmaz tyilmaz [at] mu.edu.tr 0.252.211.s1910
Mustafa Kemal Üniversitesi Yard. Doç. Dr. Mustafa Erayman merayman [at] mku.edu.tr 0.326.2455836
Niğde Üniversitesi Doç. Dr. Mehmet Şener msener [at] nigde.edu.tr 0.388.3119023
ODTÜ Doç. Dr. Kürşat Çağıltay kursat [at] metu.edu.tr 0 312 210 36 83
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Prof. Dr. Azmi Gencten gencten [at] omu.edu.tr 0 362 312 1919 / 5258
Osmangazi Üniversitesi Doç. Dr. Muzaffer Kapanoğlu muzaffer [at] ogu.edu.tr 0 222 239 71 48
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Yrd. Doc. Dr.Mustafa Keles mkeles[at]osmaniye.edu.tr 0 328 825 18 18
Özyeğin Üniversitesi Prof. Dr. Sirin Tekinay sirin.tekinay [at] ozyegin.edu.tr 0 216 559 2380
Pamukkale Üniversitesi Yrd.Doç.Dr. İzzet Kara ikara[at]pau.edu.tr 0.258.2962020
Sabancı Üniversitesi Prof. Dr. Mehmet Ali Alpar alpar [at] sabanciuniv.edu 0 216 483 90 11
Selçuk Üniversitesi Prof. Dr. Ahmet Arslan ahmetarslan[at] selcuk.edu.tr 0.322.2410632
Süleyman Demirel Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Tuncay Yiğit tuncay[at]mmf.sdu.edu.tr 0 246 211 35 00 / 1296
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Dr.Esra Kadıoğlu ekadioglu [at] etu.edu.tr 0 312 292 40 00
Selma Aslan selma [at] etu.edu.tr 0 312 292 40 00
Trakya Üniversitesi Prof. Dr. Ş. Erol Okan serolok [at] yahoo.com 0 284 214 40 04
Türkiye Bilimler Akademisi Prof. Dr. Yücel Kanpolat tuba [at] tuba.gov.tr 0 312 442 29 03
Uludag Üniversitesi Doç. Dr. Mehmet Cansev mcansev [at] uludag.edu.tr 0 224 295 35 68
Yıldız Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Recep Öztürk orecep [at] yildiz.edu.tr 0 212 227 71 19
Yeditepe Üniversitesi Prof. Dr. Nurcan BAÇ nbac [at] yeditepe.edu.tr 0 216 578 02 08
Yüksek Öğretim Kurumu Prof. Dr. Ali Ekrem Özkul aeozkul [at] anadolu.edu.tr 0 222 335 05 81
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Doc. Dr. Nahit Aktas naktas [at] yyu.edu.tr 0 432 225 17 01/ 1117
ULAKBİM Prof.Dr. Cem Saraç/Onur Bektaş
Son değiştirme: 11 Temmuz 2014, Cuma, 16:28